Kontakty

Kde nás najdete

Husinecká 903/10

130 00 Praha 3

Ozvěte se nám

Kariéra: +420 774 563 069

Podpora: +420 721 902 290

Náš tým

Malá ochutnávka našeho týmu!

Lukáš Ceplický

CEO/Founder

Lukáš zkusil pomalu všechno. Udělal v marketingu asi každou chybu, která vás napadne. Jednu věc ale neudělal - nevzdal se. Postupně se svým týmem vypracoval ověřený postup, jak získat výsledky. Studoval v Praze a Liberci, kde se zaměřoval na obchod a finance. Když zrovna nekouká do tabulek, tak čte, hraje na klavír nebo vysedává s šálkem dobré kávy.

ceplicky@adstepmedia.cz

Jan Jindřišek

Projektový manažer

Honza je hlavním koordinátorem našeho týmu. Náplní jeho práce je projekt management a vše s ním spojené. Přiděluje jednotlivé úkoly, dbá na hladký průběh všech projektů a stará se o informování našich klientů ohledně postupu práce a budoucích plánech. Když tedy zrovna nepracuje, tak ze všeho nejraději vyráží na střelnici, kde si může skvěle pročistit hlavu.

jindrisek@adstepmedia.cz

Tomáš Polyák

COO/Chief Operations Officer

Nejmladší člen našeho týmu. Jeho hlavní náplní je kontrola každodenních operací a slouží jako pravá ruka ředitele. Ve zbytku času se věnuje reklamním kampaním, které díky svým analytickým schopnostem dokáže zacílit na konkrétní publikum. Společně s týmem upravuje a škáluje kampaně do té nejlepší podoby. Ve volném čase sportuje, ať už se jedná o individuální nebo kolektivní sporty. Rád také tráví čas s přáteli. Mezi jeho kladné vlastnosti patří flexibilita a chuť se stále zlepšovat.

polyak@adstepmedia.cz

Přidej se k nám

Více zjistíte na stránce Kariéra:

Kariéra:
Logo tmavé

ADSTEP MEDIA s.r.o.

IČ: 08317143

Husinecká 903/10

130 00 Praha 3

BÚ: 1029455003/ 6100
(Equa bank a.s.)

Zobrazit na mapě

Nechte si udělat
nezávaznou nabídku

Přihlaste se k odběru novinek

Odebírejte naše novinky a buďte vždy o krok napřed.