Andrea Kotková

Vliv a síla influencer marketingu

Andrea Kotková

Andrea Kotková

Andrejka je známá instagramová influencerka z Liberce.  Naším cílem je zvýšení počtu sledujících a získání zajímavých barterových i finančních nabídek. Zaměříme se především na zahraniční kosmetické značky, tuzemské i zahraniční hotely, wellness centra, restaurace a bary.

Prvním důležitým krokem bude dlouhodobé naplánování feedu a barevné sjednocení image.Sestavíme několik sad hashtagů se kterými máme výborné zkušenosti. Správně sestavená skupina hashtagů dostane na profil tisíce návštěvníků. Z organického dosahu je pro nás také velice zajímavý Tiktok a nově vzniklé Reels.

Další kroky zahrnují získání postů na repostovacích stránkách s 500 000 followers. Tyto stránky přivedou na profil tisíce potenciálních sledujících. Se sjednoceným a kvalitním profilem zde také zůstanou.

Andrejce jsme také schopni pravidelně poskytovat profesionálního fotografa, který má na svědomí tyto skvělé fotografie.Osobní blog

Po 6 měsících spolupráce a nárůstu profilu vytvoříme osobní blog, díky kterému zvýšíme dopad na všechny sledující a diverzifikujeme tak riziko odcizení nebo zablokování instagramového účtu.

Nechte si udělat
nezávaznou nabídku

Přihlaste se k odběru novinek

Odebírejte naše novinky a buďte vždy o krok napřed.