Vyspo

“Už nikdy nesportuj sám!”

Vyspo

Toto je patrně náš nejrozsáhlejší projekt.
Projekt, který má za cíl rozhýbat společnost a pomoci k lepšímu zdravotnímu stylu.

Jak naše spolupráce probíhala:

Vznik Vyspa

Dva mladí zakladatelé této aplikace, Štěpán a Aleš, se potýkali s problémem nedostatku sportovně aktivních známých, a tak upadala jejich vášeň ke sportu a pohybu obecně. Nechtěli to tak nechat, a proto se rozhodli vytvořit aplikaci, která pomůže lidem k zdravějšímu zdravotnímu stylu života a najde co možná nejrychleji nové parťáky.

Jedním z podnětů byl také fakt, že se nadváha mladistvých za posledních 20 let téměř zdvojnásobila. Takhle to nechtěli nechat. Naším cílem je rozšířit mezi lidi aplikaci, která se jmenuje Vyspo. Její účel je poměrně jednoduchý, najít v lidech vášeň ke sportu, chuti udělat co nejvíce pro své zdraví a v neposlední řadě získat nové přátele jak na sport, cestování, tak i do života. V jednoduchosti je krása! Toto rčení platí i u této aplikace.

Jak aplikace funguje?

V jednoduchosti je krása! Toto rčení platí i u této aplikace.

V aplikaci, která je dostupná jak pro telefony s IOS, tak pro telefony s Androidem, jednoduše založíte událost nebo se k již založené události připojíte.

Nezáleží na tom jaký sport zrovna preferujete vy.
Aplikace nabízí desítky sportů, ze kterých si můžete vybrat a v případě, že by snad váš oblíbený sport v seznamu nebyl, můžete si snadno vytvořit událost pro jakýkoliv jiný sport, či akci, kterou chcete.

Pro každý sport pak jednoduše můžete v aplikaci najít další nadšence do sportu a společně vyrazit na hřiště.

Jak je to nyní s Vyspem?

Koronavirus dopadl snad na každého.
Proto i Vyspo jakožto start-up, muselo své plány na rozšíření propagace odložit do doby než se situace ohledně tohoto viru uklidní.

V Adstep Media se však těšíme, až na tomto projektu budeme moci opět spolupracovat a spolu se zakladateli start-upu aplikaci Vyspo rozšířit mezi lidmi.

Nechte si udělat
nezávaznou nabídku

Přihlaste se k odběru novinek

Odebírejte naše novinky a buďte vždy o krok napřed.